Folk Me Tonight vol.3!
2014-11-04
Ruszamy po raz trzeci!
Polka cięta, oberek i tramblanka tańczone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grającej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasją jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcą ją dzielić z innymi.
Nowością na naszym parkiecie będą tańce bałkańskie, dzięki Folk For Fun.

Zapraszamy przede wszystkim byłych i aktualnych członków zespołów ludowych, bo to właśnie WY swoim entuzjazmem i spontanicznością stworzycie atmosferę tego wydarzenia. Osoby nie mające dotychczas styczności z tańcem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty tańca, które w krótkim czasie pozwolą Wam wczuć się w klimat.
After party w etno-folkowym klimacie rozkręci DJ EMPE.

Widzimy się 20 listopada o godz. 21.00 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. Więcej informacji odnajdziecie na portalu Facebook.

Zjazd Absolwentów: Jubileusz 95-lecia AWF
2014-10-28
Nasza Uczelnia zakończyła obchody Jubileuszu 95-lecia Zjazdem Absolwentów w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA w dniu 25 października. ZTL zaprezentował się podczas koncertu jubileuszowego "AWF ma talent!" w trzech choreografiach. Po pokazach tanecznych i sportowych studentów naszej uczelni wspólnie bawiliśmy się podczas występów Małgorzaty Ostrowskiej i Wojciecha Kordy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii
IV Bal Niepodległościowy w Kórniku
2014-10-21
Nasz Zespół już po raz czwarty zaprezentuje się podczas Balu Niepodległościowego organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". W tym roku, 8 listopada, publiczności przedstawimy choreografię tańców łowickich.
ZMIANA TERMINU KONCERTU!
2014-10-21

Z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz Zespołu koncert w Ośrodku Kultury w Mirosławcu zostaje przeniesiony na 23 listopada (niedziela), godzina 18.00 pozostaje bez zmian.
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

"Poznań" podbija zachodniopomorskie!
2014-10-10
Serdecznie zapraszamy na nasz koncert zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Mirosławcu. Nasz zespół zaprezentuje się w godzinnym programie 26 października o godz. 18.00 na sali widowiskowej OK w Mirosławcu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!
Wytnij Hołubca w Poznaniu.
2014-10-08
Zapraszamy do wspólnego wycinania hołubcy w ramach akcji WYTNIJ HOŁUBCA już w najbliższą niedzielę 12 października o godz. 17.00 na Plac Wolności w Poznaniu.
Wstąp w szeregi ZTLu!
2014-09-30

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Zespołu Tańca Ludowego „Poznań” AWF

Taniec, muzyka, koncerty na polskich i zagranicznych scenach, wyjazdy na festiwale oraz
organizacja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE w Poznaniu to tylko cześć działań Zespołu.

Jest to także miejsce, gdzie można spotkać przyjaciół na całe życie i poznać wielu niesamowitych ludzi.

Zespół szuka tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów
do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw.

Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 7 i 9 października w sali gimnastycznej
Domu Studenckiego AWF na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.

Koncert Jubileuszowy z okazji 95-lecia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
2014-09-30

25 października Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu bedzie świętować swoje 95-lecie, z tej okazji już teraz zapraszamy wszystkich absolwentów naszej uczelni do zarejestrowania swojego udziału w jubileuszowym wieczorze. Na scenie nie zabraknie oczywiście "Poznania"!

Szczegóły odnajdzie Państwo na stronie Uczelni.
Tancerze "Poznania" dla międzynarodowego projektu HopSports
2014-09-24
W mionionym tygodniu trójka naszych tancerzy wzięła udział w realizacji filmu w ramach projektu międzynarodowego firmy HopSports promującego różne formy aktywności fizycznej i tańca charakterystyczne dla różnych państw świata. Dzieci z krajów całego świata, będą mogły z niego korzystać w ramach przerwy śródlekcyjnej oraz w każdej innej chwili, gdy spada ich koncentracja. Przy okazji będą miały okazję poznać kulturę innych krajów.

40 Biesiada Koźlarska w Zbąszyniu
2014-09-22
Na niedzielę (28 września) zapraszamy na 40 Biesiadę Koźlarską do Zbąszynia! Na scenie "Poznań" zaprezentuje się, aż w czterech choreografiach. Na występy zapraszamy od godziny 13.30.