Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na AWFie
2015-04-10
Występ ZTLu otworzy Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na naszej uczelni w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Auli AWF. 
Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia -> program: http://www.awf.poznan.pl/files/roboczy/PROGRAM_FNIS_AWF_15.pdf
Występ ZTLu otworzy Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na naszej uczelni w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Auli AWF. Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia: program.
Obóz kondycyjno-artystyczny 2015 już za nami
2015-04-02
Kolejny obóz zespołowy minął nam w iście bajecznym nastroju. Przywitaliśmy w naszych szeregach prawdziwie rock'n'rollową młodą grupę, odbyliśmy warsztaty z tańców kaszubskich z przemiłym Panem Markiem, przepracowaliśmy program do nadchodzącego sezonu koncertowego oraz wypracowaliśmy kolejne taneczne (i nie tylko) wspomnienia. Po raz kolejny nasi tancerze i muzycy udowodnili, że impreza przebierana zobowiązuje - zapraszamy do naszej galerii
XIX Targi Edukacyjne
2015-03-23

W minioną sobotę podczas XIX Targów Edukacyjnych w Poznaniu nasi tancerze zaprezentowali się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii

XIX edycja Targów Edukacyjnych
2015-03-10
Serdecznie zapraszamy na nasz występ w ramach XIX edycji Targów Edukacyjnych. "Poznań" zaprezentuje się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem w sobotę, 21 marca, o godz. 12.30 na dużej scenie w pawilonie 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Konferencja EUROmediCAT
2015-02-06
Na początku lutego mieliśmy okazje zaprezentować się podczas Konferencji EUROmediCAT w Centrm Kongresowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. Kilka zdjęć z wydarzenia pojawiło się w naszej galerii.
Świąteczna Bimba wyruszyła na ulice Poznania po raz trzeci!
2014-12-15
14 grudnia tancerze ZTL "Poznań" AWF po raz trzeci wraz z MPK zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowania podczas podróży tramwajem. Pięknie oświetlona i udekorowana bimba wesoło pomykała po przystrojonych już ulicach Poznania. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozśpiewanego tramwaju!
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2014-12-10

Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 14 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 14 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.

Szczegóły akcji oraz pełna trasa przejazdu:
 
dostępna na portalu Facebook. 

 
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www