Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Spotkanie opłatkowe "Poznania"
2014-12-02
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 11 grudnia, w czwartek, o godz. 19.00 w sali 264 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
VIII Festiwal Tańca
2014-12-01
Serdecznie zapraszamy na VIII Festiwal Tańca, organizowany przez Zakład Tańca i Fitnessu AWF w Poznaniu. Obok pokazów tańca współczesnego, towarzyskiego oraz pokazów sportowych na scenie oczywiście pojawi się ZTL "Poznań". Wszystkich zainteresowanych różnorodnymi formami tańca zapraszamy 4 grudnia na godz. 18.30 do Auli AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39.
Folk Me Tonight już za nami...
2014-11-24
Folk Me Tonight to impreza dla pasjonatów folkloru. 20 listopada ruszyła po raz trzeci! Jak zwyle bawiliśmy się przy akompaniamencie poznańskich kapel ludowych oraz w rytm muzyki zapuszczanej przez DJ-a EMPE. Podczas trzeciej edycji w bałkańskie klimaty przeniosła nas Anna Trąbała, która poprowadziła tańce korowodowe. Kilka zdjęć z tej imprezy odnajdziecie w naszej Galerii. Do zobaczenia na kolejnej szalonej, folklowej nocy! 
Folk Me Tonight vol.3!
2014-11-04
Ruszamy po raz trzeci!
Polka cięta, oberek i tramblanka tańczone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grającej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasją jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcą ją dzielić z innymi.
Nowością na naszym parkiecie będą tańce bałkańskie, dzięki Folk For Fun.


Zapraszamy przede wszystkim byłych i aktualnych członków zespołów ludowych, bo to właśnie WY swoim entuzjazmem i spontanicznością stworzycie atmosferę tego wydarzenia. Osoby nie mające dotychczas styczności z tańcem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty tańca, które w krótkim czasie pozwolą Wam wczuć się w klimat.
After party w etno-folkowym klimacie rozkręci DJ EMPE. 

Widzimy się 20 listopada o godz. 21.00 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. Więcej informacji odnajdziecie na portalu Facebook.

Zjazd Absolwentów: Jubileusz 95-lecia AWF
2014-10-28
Nasza Uczelnia zakończyła obchody Jubileuszu 95-lecia Zjazdem Absolwentów w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA w dniu 25 października. ZTL zaprezentował się podczas koncertu jubileuszowego "AWF ma talent!" w trzech choreografiach. Po pokazach tanecznych i sportowych studentów naszej uczelni wspólnie bawiliśmy się podczas występów Małgorzaty Ostrowskiej i Wojciecha Kordy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii
IV Bal Niepodległościowy w Kórniku
2014-10-21
Nasz Zespół już po raz czwarty zaprezentuje się podczas Balu Niepodległościowego organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". W tym roku, 8 listopada, publiczności przedstawimy choreografię tańców łowickich. 
ZMIANA TERMINU KONCERTU!
2014-10-21

Z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz Zespołu koncert w Ośrodku Kultury w Mirosławcu zostaje przeniesiony na 23 listopada (niedziela), godzina 18.00 pozostaje bez zmian. 
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

"Poznań" podbija zachodniopomorskie!
2014-10-10
Serdecznie zapraszamy na nasz koncert zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Mirosławcu. Nasz zespół zaprezentuje się w godzinnym programie 26 października o godz. 18.00 na sali widowiskowej OK w Mirosławcu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!
Wytnij Hołubca w Poznaniu.
2014-10-08
Zapraszamy do wspólnego wycinania hołubcy w ramach akcji WYTNIJ HOŁUBCA już w najbliższą niedzielę 12 października o godz. 17.00 na Plac Wolności w Poznaniu. 
Wstąp w szeregi ZTLu!
2014-09-30

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Zespołu Tańca Ludowego „Poznań” AWF

Taniec, muzyka, koncerty na polskich i zagranicznych scenach, wyjazdy na festiwale oraz 
organizacja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE w Poznaniu to tylko cześć działań Zespołu.

Jest to także miejsce, gdzie można spotkać przyjaciół na całe życie i poznać wielu niesamowitych ludzi.

Zespół szuka tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów 
do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw.

Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 7 i 9 października w sali gimnastycznej 
Domu Studenckiego AWF na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.

 
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www