Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Pomóż nam zrealizować niezapomniany Koncert Finałowy Festiwalu!
2016-07-04

Festiwal "INTEGRACJE" już od 16 lat gości w Wielkopolsce, co roku zapraszając do spotkania ze światową kulturą ludową jej mieszkańców. Przegląd jest imprezą niedochodową, a wszystkie pracujące przy jego organizacji osoby są wolontariuszami: członkami, sympatykami i przyjaciółmi Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF.

W tym roku za pomocą portalu PolakPotrafi.pl chcielibyśmy prosić o pomoc oraz wsparcie również naszą publiczność. Jeśli możecie i chcecie Państwo współtworzyć z nami "INTEGRACJE" zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/koncert-finalowy-xvi-Spf-integracje . 

Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Festiwalu!

Festiwale Folklorystyczne w Niemczech oraz na Węgrzech
2016-07-01
W lipcu tancerze i muzycy "Poznania" wezmą udział w dwóch festiwalach folklorystycznych. Najpierw zaprezentujemy się na festiwalu Europäisches Folklore-Festival w Bitburgu w Niemczech, później zawitamy do miasta Szeged na Węgrzech, gdzie zakoncertujemy podczas Szegedi Nemzetközi Néptáncfesztivál. Po powrocie na pewno zamieścimy krótką relację z wyjazdu. 
Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Frydek-Mistek"
2016-06-27
W dniach 14-20 czerwca wzięliśmy udział w międzynarodowym festiwalu folklorystycznym "Frydek-Mistek" w Czechach. Dla wielu uczestników był to pierwszy wyjazd w barwach ZTLu, obfitował on również w sceniczne debiuty. Młodzi tancerze stanęli na wysokości zadania podczas prezentacji scenicznych, jak również zespołowej atmosfery! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji w galerii.
Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Frydek-Mistek"
2016-06-09
W czerwcu nasi tancerze wezmą udział w tygodniowym Festiwalu Folklorystycznym w mieście "Frydek-Mistek" w Czechach. Oprócz nas na festiwalowych scenach zaprezentują się zespoły z Turcji, Włoch, Gruzji, Słowacji, Bułgarii oraz wiele miejscowych. Zapraszamy na stronę organizatora. 
Relacja z koncertu
2016-04-25
Fotorelacja z koncertu w ramach Krajowej Wystawy "Miasto - Ogród" jest już dostępna na naszym Fan Pagu na portalu Facebook. Zapraszamy tutaj. 

Krajowa Wystawa Miasto Ogród w Pile
2016-04-04
Serdecznie zapraszamy na występ ZTL "Poznań" AWF podczas Krajowej Wystawy Miasto Ogród w Pile. Koncert odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 12.45 w Parku na Wyspie. Zaprezentujemy się w godzinnym programie artystycznym.


 
Wesołych Świąt!
2015-12-23
Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom składamy życzenia wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku!

 
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2015-12-09
Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 20 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 20 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 16.30. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.Spotkanie opłatkowe ZTLu
2015-12-09
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia, w czwartek, o godz. 19.00 w sali 265 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www