Mistrzostwa Świata Boccia Open Poznań 2015
2015-06-10
Mistrzostwa Świata Boccia Open Poznań 2015! Weźmie w nich udział ok. 150 zawodników i ponad 200 osób towarzyszących z 29 krajów z 3 kontynentów. To prestiżowe wydarzenie daje kwalifikacje na igrzyska paraolimpijskie RIO’2016.
Podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw nasz zespół zaprezentuje choreografię mazura. Zapraszamy serdecznie do nowej hali sportowej AWF w środę 17 czerwca na godz. 12.00. Zachęcamy do kibicowania nam i sportowcom! :)

W Mistrzostwach weźmie udział ok. 150 zawodników i ponad 200 osób towarzyszących z 29 krajów z 3 kontynentów. To prestiżowe wydarzenie daje kwalifikacje na igrzyska paraolimpijskie RIO’2016. Podczas ceremoniii otwarcia Mistrzostw nasz zespół zaprezentuje choreografię mazura. Zapraszamy serdecznie do nowej hali sportowej AWF w środę 17 czerwca na godz. 12.00. Zachęcamy do kibicowania nam i sportowcom!

Otwarcie nowej hali sportowej AWF
2015-06-03
Oficjalnie otwarcie nowej hali sportowej nasze uczelni odbyło się w dniu 19 maja. Na uroczystości nie mogło zabraknąć kolorowej obstawy naszych tancerzy.
Agro Targi 2015
2015-04-10
Na sobotę, 18 kwietnia, zapraszamy do pilskiego Parku na Wyspie na Agro Targi 2015. Oprócz mnóstwa atrakcji w programie godzinny występ  naszego Zespołu. Rozpoczynamy o godz. 17.30. Szczegóły na stronie Urzędu Miasta Piły.
Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na AWFie
2015-04-10
Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia -> program: http://www.awf.poznan.pl/files/roboczy/PROGRAM_FNIS_AWF_15.pdf
Występ ZTLu otworzy Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na naszej uczelni w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Auli AWF. Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia: program.
Obóz kondycyjno-artystyczny 2015 już za nami
2015-04-02
Kolejny obóz zespołowy minął nam w iście bajecznym nastroju. Przywitaliśmy w naszych szeregach prawdziwie rock'n'rollową młodą grupę, odbyliśmy warsztaty z tańców kaszubskich z przemiłym Panem Markiem, przepracowaliśmy program do nadchodzącego sezonu koncertowego oraz wypracowaliśmy kolejne taneczne (i nie tylko) wspomnienia. Po raz kolejny nasi tancerze i muzycy udowodnili, że impreza przebierana zobowiązuje - zapraszamy do naszej galerii
XIX Targi Edukacyjne
2015-03-23

W minioną sobotę podczas XIX Targów Edukacyjnych w Poznaniu nasi tancerze zaprezentowali się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii

XIX edycja Targów Edukacyjnych
2015-03-10
Serdecznie zapraszamy na nasz występ w ramach XIX edycji Targów Edukacyjnych. "Poznań" zaprezentuje się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem w sobotę, 21 marca, o godz. 12.30 na dużej scenie w pawilonie 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Konferencja EUROmediCAT
2015-02-06
Na początku lutego mieliśmy okazje zaprezentować się podczas Konferencji EUROmediCAT w Centrm Kongresowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. Kilka zdjęć z wydarzenia pojawiło się w naszej galerii.