Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Mamy nowych członków w zespole
2011-10-17
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym zespołem. Nowych tancerzy witamy w rodzinie. Wszyscy, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do grupy poczatkującej proszeni są o kontakt mailowy na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19 w sali gimnastycznej Domu Studenckiego AWF na ul. Św. Rocha 9. Zapraszamy!
NABÓR 2011 - ZAPRASZAMY NA PRÓBY!
2011-09-05
Wszystkich w wieku 16 lat wzwyż, którzy mają ochotę rozpocząć karierę taneczną, a przy okazji zwiedzić kawałek świata i poznać wielu wesołych, zapalonych folklorem ludzi, zapraszamy na próby grupy początkującej.

Niezobowiązujące spotkanie informacyjne:
11 i 13 października (wtorek i czwartek) godz. 20
sala gimnastyczna w Domu Studenckim AWF Poznań przy ul. Św. Rocha 9.


Aby poznać lepiej atmosferę w naszym zespole, zapraszamy na naszego facebooka: http://www.facebook.com/ZTLPoznanAWF Przekonacie się, ze warto do nas dołączyć!
Taniec wkroczył na ulice Poznania
2011-07-13
Jeżeli ktoś myśli, że członkowie zespołu odpoczywją podczas wakacji, to się myli. Zabraliśmy się niedawno za promocję XI Światowego Przeglądu Folkloru "Integragje 2011", którego jesteśmy gospodarzem. Pięknym lipcowym popołudniem pary w strojach ludowych pokazały się w tańcu w kilku charakterystycznych miejscach Poznania. Wszystko zostało udokumentowane: http://www.youtube.com/watch?v=3HEMkrqg6UM
Boże Ciało z ZTL
2011-06-30
Nawet w święta nie odpoczywamy! W dniu 23 czerwca zespół uświetnił ochody Bożego Ciała, biorąc udział w procesji ulicami Poznania.
ZTL w Bułgarii i Słowenii
2011-06-30
Za nami bardzo pracowite miesiące. Najpierw ostra praca podczas przygotowań do majowego koncertu Rodzinnego, a potem tournee po Europie południowo-wschodniej. Zespół spędził 10 wspaniałych dni koncertując w Bułgarii i Słowenii. Jest co wspominać! Relacja fotograficzna na naszym facebooku. Zapraszamy!
Debiut podczas Koncertu Rodzinnego
2011-05-17

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Rodziiny Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF, który odbedzie się w dniu 28 maja o godzinie 15:00 w Auli Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

ZTL na festynie w dniu 22 maja
2011-05-10

22 maja zespół zaprezentuje się podczas festynu, który odbędzie się na boisku Zespołu Szkół nr 7 na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Szukajcie nas tam od godziny 15. Do zobaczenia!

"Hej w tyf Krympachaf dobrze...'
2011-05-05

Oj, dobrze dobrze w tyf Krympachaf! Niesamowitych wrażeń z pięciodniowego pobytu na Spiszu nie był wstanie popsuć ani zatłoczony pociąg ani ulewa, jaką zastaliśmy podczas zdobywania Trzech Koron...

Współna majówka na Spiszu
2011-04-27

Członkowie Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF to przede wszystkim zgrana grupa ludzi. Nie ma więc innej mozliwości niż wspólne spędzenie weekendu majowego...

 

Obóz szkoleniowo-artystyczny w Rudnie
2011-04-11

30 godzin prób, 30 godzin tańca na parkiecie dyskotekowym i ok. 10 godzin snu na osobę – krótki bilans czterodniowego obozu szkoleniowo-artystycznego w Rudnie.
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www