Ślub naszego tancerza
2018-11-24
Kolejny ślub w tym roku :)
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla naszego tancerza!!!
Mateusz jeszcze więcej szczęścia i miłości dla Ciebie  i małżonki!
Sto lat młodej parze!

Koncert pamięci Dawida Hildebranda
2018-11-13

19 maja 2018 r. niespodziewanie wskutek choroby i o wiele za szybko odszedł Dawid Hildebrand - nasz kolega, tancerz i aktywny wolontariusz Światowego Przeglądu Folkloru „Integracje”.

Wraz z Rodzicami Dawida zapraszamy na koncert poświęcony jego pamięci. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia (sobota) o godz. 17.00 w Nowotomyskim Centrum Kultury ul. Tysiąclecia 3, Nowy Tomyśl. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Dawid wniósł do zespołu mnóstwo pozytywnej energii i radości dlatego pragniemy pożegnać go tak jak umiemy najlepiej: wspólnym wieczorem spędzonym w gronie jego bliskich i przyjaciół, pełnym ciepłych wspomnień, wypełnionych tańcem, muzyką i śpiewem. Dawid był zawsze uśmiechnięty, pomocny, pełen życia i tak go chcemy zapamiętać.

Pragniemy podziękować Rodzicom i Nowotomyskiemy Ośrodkowi Kultury za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

W czasie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz potrzebujących.

Bal niepodległościowy w Kórniku
2018-11-11

10 listopada mieliśmy przyjemność gościć na Balu Niepodległościowym w Kórniku ;) Zapraszamy do krótkiej relacji stworzonej przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu OAZA na YouTube.

FOLK ME TONIGHT VOL.5
2018-11-05
Wracamy z Folk Me Tonight!

Link do wydarzenia na FB

Bawimy się przy akompaniamencie poznańskich kapel ludowych oraz w rytm muzyki zapuszczanej przez dj EMPE!
Polka cięta, oberek i tramblanka tańczone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grającej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasją jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcą ją dzielić z innymi.

Zapraszamy przede wszystkim byłych i aktualnych członków zespołów ludowych, bo to właśnie WY swoim entuzjazmem i spontanicznością stworzycie atmosferę tego wydarzenia.

UWAGA! Osoby nie mające dotychczas styczności z tańcem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty tańca, które w krótkim czasie pozwolą Wam wczuć się w klimat.
Zajęcia dla studentów programu ERASMUS
2018-10-05

To już powoli staje się naszą tradycją :)
4 października poprowadziliśmy zajęcia dla studentów programu ERASMUS +
Zagraniczni goście poznali podstawowe kroki krakowiaka i tańców wielkopolskich.

Wstąp w nasze szeregi!
2018-10-01

Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 9 i 11 października
w sali gimnastycznej Domu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego
na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.

Ślub naszych wieloletnich tancerzy
2018-09-23

22 września nasi wieloletni tancerze Martyna i Damian
powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy.
W życiu są radości i chwile rozpaczy.
Wam jednak niech słonko całe życie świeci.
Miejcie radość z życia i pociechę z dzieci!
Festiwal w Rosji (Vladimir)
2018-09-12

Na początku września mieliśmy przyjemność wyjechać na festiwal Golden Ring w Rosji.
Po drodze zwiedziliśmy dwie stolice - Wilno i Moskwę.
Podczas festiwalu spotkaliśmy muzyka z naszej zaprzyjaźnionej grupy "Zabava".
To był wspaniały czas, wypełniony tańcem i zabawą.
Krótka relacja poniżej w galerii.
Ślub naszej tancerki
2018-09-02

1 września 2018 r. nasza wieloletnia tancerka Heleny powiedziała TAK!
Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych sukcesów
i żebyście oboje przez całe życie przeszli tanecznym krokiem!

STO LAT!

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2018
2018-08-20
Już po raz 18sty mieliśmy przyjemność gościć tancerzy i muzyków z całego świata. Do Poznania przyjechały zespoły z Panamy, Kanady, Hiszpanii, Chorwacji, Słowacji i Polski. Koncerty odbyły się w wielu miastach Wielkopolski. Jeżeli nie mieliście możliwości być z nami w sierpniu na INTEGRACJACH, zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji w galerii.