W dniach 8-11 marca tańczymy 20 godzin dziennie
2012-03-06
Zespół wyjeżdża na kolejny obóz taneczny do Rudna. Oznacza to długie godziny prób i powtórki na wieczornym parkiecie. Obiecujemy fotorelację z wyjazdu.
ZTL na Targach Edukacyjnych
2012-01-30
Zapraszamy na nasz występ na Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Już w najbliższą niedzielę o godz 12 i 12:50 w pawilonie nr 3 w specjalnej strefie poświęconej uczelniom wyższym. Będziemy tam razem z Akademią Wychowania Fizycznego z Poznania.
Relacja z koncertu w Hotelu Andersia
2012-01-25
Krakowiak i Mazur w wykonaniu ZTL uświetnił Bal Wielkopolan w Hotelu Andersia w Poznaniu. Na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy galerię zdjęc z tego wydarzenia. Polecamy!

Jubileusz 30-lecia ZTL "Poznań" AWF
2012-01-05
Pracujemy intensywnie nad przygotowaniami do Jubileuszu 30-lecia istnienia ZTL "Poznań" AWF. Wszystkich byłych tancerzy i członków Zespołu zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję zobaczyć Was wszystkich jeszcze raz na scenie.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku
2012-01-04
Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich przyjaciół ZTL "Poznań" AWF o przekazywanie 1% swojego podatku na rehabilitację syna naszej byłej tancerki. Publikujemy list od Sebastiana, w których zawarte są informacje jak można przekazać swój 1%.
Życzenia Świąteczne
2011-12-22
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012  wszystkim tancerzom i przyjaciołom Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego oraz Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.
ZTL na Targach Pracy AWF
2011-11-30
Zapraszamy na IX Targi Pracy organizowane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. O godzinie 10 w holu głównym na ul. Królowej Jadwigi rozpocznie się panel dyskusyjny o wolontariacie jako pierwszym kroku do znalezienia pracy. O wolontariuszach-tancerzach naszego zespołu opowie Małgosia Fraszewska.
Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie AWF.
Relacja z koncertu w Kórniku.
2011-11-17
W zakładce Galeria na naszej stronie można zobaczyć fotorelację z koncertu w Dniu Niepodległości.
Poza tym na FanPage Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF na Facebooku obejrzeć mozna nagranie video z wykonania Mazura z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki.
Polecamy!

Znajdź nas: http://www.facebook.com/#!/ZTLPoznanAWF
Przygotowania do koncertu z okazji Dnia Niepodległości
2011-11-08
Intensywnie pracujemy nad Mazurem z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki. Już w najbliższy piątek Zespół Tańca Ludowego "Poznań" AWF zaprezentuje się na Balu Niepodległości w Kórniku. Wkrótce fotorelacja z wydarzenia.
Mamy nowych członków w zespole
2011-10-17
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym zespołem. Nowych tancerzy witamy w rodzinie. Wszyscy, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do grupy poczatkującej proszeni są o kontakt mailowy na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19 w sali gimnastycznej Domu Studenckiego AWF na ul. Św. Rocha 9. Zapraszamy!