Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Jubileuszowy obóz w Rudnie
2013-02-28

W minionym tygodniu, przez 5 pracowitych dni, pokonując zimno, zmęczenie i "katarek" tancerze oraz muzycy ZTLu przygotowywali się do Koncertu Galowego z okazji Jubileuszu 30-lecia. Efekty naszej pracy możecie sprawdzić już 9 marca w Sali Ziemi na MTP w Poznaniu!

International Folklove
2013-02-15
Czy miłość i folklor mogą iść razem w parze? Przekonajcie się sami!
Bohaterami filmu są uczestnicy dwunastu edycji Światowego Przeglądu Folkloru "INTEGRACJE", którego "Poznań" jest gospodarzem.
Wszystkiego najlepszego w Dniu Zakochanych życzy ZTL "Poznań" AWF!


Msza Święta
2013-01-28

27 stycznia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" był gościem w Parafii pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej w Poznaniu, gdzie zapewnił oprawę muzyczną podczas Mszy Świętej o godzinie 12.00. Mamy nadzieję, że swoim śpiewem i grą udało nam się ubogacić wspólną modlitwę.

Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2013-01-21

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby odwiedzające naszą stronę do udziału w wyjątkowej Mszy Świętej, której oprawę muzyczną zapewnią tancerze oraz kapela "Poznania". Zespół będzie gościem w Parafii pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej w Poznaniu, w niedzielę 27.01 o godzinie 12.00. Mamy nadzieję swoim śpiewem i grą ubogacić wspólną modlitwę.

Sesja Zdjęciowa BRAIN INSIDE
2013-01-07
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
 
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Świąteczne Życzenia
2012-12-24
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego życzy ciepłych i wyjątkowych chwil spędzonyh w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 
Zespołowa Wigilia
2012-12-18
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 19 grudnia, w środę, o godz. 19.00 w budynku głównym Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 
Tramwajowe Kolędowanie już za nami...
2012-12-18

15 grudnia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowanie podczas podróży ulicami Poznania zabytkowym tramwajem. Podróżni mogli liczyć na prawdziwie świąteczną atmosferę oraz drobne upominki.
Do obejrzenia video oraz fotorelacji zapraszamy na nasz Fanpage na portalu Facebook. 

ZTL w Drużynie Szlachetnej Paczki
2012-12-13

Tancerze "Poznania" 8 grudnia zamienili się w prawdziwych Świętych Mikołajów! Włączając się do akcji Szlachetna Paczka Zespół wraz z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przygotował świąteczne paczki dla dwóch uroczych Pań. Paczki osobiście dostarczone przez tancerzy wywołały mnóstwo radości i łez szczęścia. Największą niespodzianką była oczywiście wymarzona pralka. Na koniec Panie wspólnie z nami zaśpiewały kolędy i nawet ludowe melodie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdą okazaną pomoc oraz przyłączenie się do akcji. Panie prosiły io przekazania wszystkim darczyńcom ogromnego "DZIĘKUJE". 

Występ podczas VII Festiwalu Tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
2012-12-13

7 grudnia ZTL "Poznań" wystąpił podczas VII Festiwalu Tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w dwóch niezwykłych odsłonach. Dwie pary zaprezentowały mazura w formie towarzyskiej. Festiwal zamknął układ złożony z tańców polskich i rosyjskich, stworzony jako jeden z pierwszych w repertuarze Zespołu.
Taniec polsko-rosyjski w wykonaniu "Poznania" można obejrzeć na portalu YouTube, a zdjęcia z występów dostępne są w naszej galerii na portalu Facebook.
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www