Życzenia Świąteczne
2012-04-06
Wszystkim tancerzom i przyjaciołom Zespołu oraz Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE składamy życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
Jubileusz 30-lecia Zespołu przeniesiony na jesień 2012
2012-03-29
W związku z licznymi prośbami ze strony naszych gości -  byłych tancerzy i muzyków Zespołu oraz gości honorowych podjelismy decyzję  o przeniesieniu uroczystego koncertu w Teatrze Wielkim z 28 maja 2012 na jesień 2012.

Jak tylko znana będzie nowa data koncertu oraz balu z okazji 30-lecia naszego Zespołu powiadomimy Was o tym niezwłocznie.

Za wszystkie zmiany i związane z tym utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Mazur i stoisko informacjne ZTL na Dniu Otwartym AWF
2012-03-12
17 marca o godzinie 10 zapraszamy do holu w budynku głównym AWF na ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu na pokaz naszego Zespołu oraz do odwiedzin stoiska informacyjnego, gdzie bedzie można dowiedzieć się wiecej o naborze, koncertach i Światowym Przeglądzie Folkloru INTEGRACJE. Wszystko w ramach Dnia Otwartego AWF. Zapraszamy!
W dniach 8-11 marca tańczymy 20 godzin dziennie
2012-03-06
Zespół wyjeżdża na kolejny obóz taneczny do Rudna. Oznacza to długie godziny prób i powtórki na wieczornym parkiecie. Obiecujemy fotorelację z wyjazdu.
ZTL na Targach Edukacyjnych
2012-01-30
Zapraszamy na nasz występ na Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Już w najbliższą niedzielę o godz 12 i 12:50 w pawilonie nr 3 w specjalnej strefie poświęconej uczelniom wyższym. Będziemy tam razem z Akademią Wychowania Fizycznego z Poznania.
Relacja z koncertu w Hotelu Andersia
2012-01-25
Krakowiak i Mazur w wykonaniu ZTL uświetnił Bal Wielkopolan w Hotelu Andersia w Poznaniu. Na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy galerię zdjęc z tego wydarzenia. Polecamy!

Jubileusz 30-lecia ZTL "Poznań" AWF
2012-01-05
Pracujemy intensywnie nad przygotowaniami do Jubileuszu 30-lecia istnienia ZTL "Poznań" AWF. Wszystkich byłych tancerzy i członków Zespołu zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję zobaczyć Was wszystkich jeszcze raz na scenie.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku
2012-01-04
Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich przyjaciół ZTL "Poznań" AWF o przekazywanie 1% swojego podatku na rehabilitację syna naszej byłej tancerki. Publikujemy list od Sebastiana, w których zawarte są informacje jak można przekazać swój 1%.
Życzenia Świąteczne
2011-12-22
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012  wszystkim tancerzom i przyjaciołom Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego oraz Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.
ZTL na Targach Pracy AWF
2011-11-30
Zapraszamy na IX Targi Pracy organizowane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. O godzinie 10 w holu głównym na ul. Królowej Jadwigi rozpocznie się panel dyskusyjny o wolontariacie jako pierwszym kroku do znalezienia pracy. O wolontariuszach-tancerzach naszego zespołu opowie Małgosia Fraszewska.
Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie AWF.