Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2014-01-06
Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy na kolędowanie w wykonaniu naszego Zespołu. Wspólne śpiewanie kolęd odbędzie się w Duszpasterstwie Artystycznym, czyli w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej 12 stycznia o godz. 12.00.
Zapraszamy serdecznie!
Tramwajowe Kolędowanie w "Świątecznej Bimbie"
2013-12-18
15 grudnia tancerze ZTL "Poznań" AWF wraz z MPK w Poznaniu ponownie zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowania podczas podróży tramwajem. Zainteresowanie naszą Bimbą było tak duże, że nie wszystkim udało się skorzystać z przejażdżki.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozśpiewanego tramwaju!
Polecamy fotorelacje z wydarzenia w zakładce "Galeria".
Spotkanie opłatkowe
2013-12-16
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia, w środę, o godz. 19.00 w sali 264 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2013-12-10

Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 15 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 15 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.

Szczegóły akcji oraz pełna trasa przejazdu:
 dostępna na portalu Facebook.

Szlachetna Pomoc - ZTL oraz Pracownicy AWF w drużynie Szlachetnej Paczki
2013-12-09
Tancerze "Poznania" 8 grudnia zamienili się w prawdziwych Świętych Mikołajów! Włączając się do akcji Szlachetna Paczka Zespół wraz z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przygotował świąteczne paczki dla samotnego ojca i jego 11-letniego syna. Paczki osobiście dostarczone przez tancerzy wywołały dużo uśmiechu oraz mnóstwo słów: "Dziękuje". Największą niespodzianką była czteroczęściowa szafa oraz wymarzone kloci Lego. My dziękujemy serdecznie wszystkim tancerzom oraz pracownikom AWF za przekazanie każdego daru oraz złotówki dla Naszej Szlachetnej Rodziny. Na koniec przytoczymy słowa Pana Piotra: "Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którzy mają wielkie serca. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy".
III Bal Niepodległościowy
2013-11-19
W sobotę, 9 listopada, Zespół "Poznań" zaprezentował się podczas III Balu Niepodległościowego, organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". Wspólnie z organizatorami witaliśmy Gości oraz przedstawiliśmy choreografię krakowiaka. O północy zaprosiliśmy wszystkich gości do wspólnego poloneza. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia w dziele Koncerty naszej galerii.
Otwarcie Poznań City Center
2013-10-23
Serdecznie zapraszamy na otwarcie Poznań City Center w dniu 26 października. O godzinie 15.00 wraz z innymi zespołami z Wielkopolski wystąpimy specjalnie dla gości nowo otwartego centrum handlowego.
50-lecie Akademickiego Klubu Seniora
2013-10-21
W sobotę 19 październia nasi tancerze mieli okazję zaprezentować się podczas Jubieluszu 50-lecia Akademickiego Klubu Seniora, skupiającego dawnych działaczy Zrzeszenia Studentów Polskich z wszystkich poznańskich uczelni.
Forum Organizacji Studenckich 2013
2013-10-15
W tym roku w ramach Akcji-Rekrutacji wzięliśmy udział w Forum Organizacji Studenckich, organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom i wykładowcom UEP za tak miłe przyjęcie. Zapraszamy na próby!