Zakończenie sezonu 2011/2012 w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie
2012-06-29
Ostatni koncert "Poznania" w roku akademickim 2011/2012 odbędzie się 2 lipca w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.
Tancerze zaprezentują się w dwóch tańcach narodowych: żywiołowym krakowiaku oraz delikatnym i płynnym mazurze. Układy te będą przeplatane pełnymi zabawy i śpiewu tańcami góralskimi z okolic Spiszu i Nowego Sącza.

Nie rozstajemy się jednak na długo. Już od 13 sierpnia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" jako gospodarz Światowego Przeglądu Folkloru "Integracje" zaprasza na koncerty na terenie całej Wielkopolski. Szczegóły można odnaleźć na stronie Festiwalu.
Koncert z okazji Nocy Kupały 2012
2012-06-18
Nasz Zespół wystąpi w najbardziej romantyczną noc w Polsce. Tradycyjnie już, 21 czerwca, Poznaniacy będą mieli okazję wypuścić w niebo lampiony wraz ze swoimi marzeniami i życzeniami. Zespół Tańca Ludowego "Poznań" wystąpi o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy!
Świętujemy 600-lecie Ostroroga
2012-05-29
ZTL swoim koncertem uświetni obchody 600-lecia Ostroroga. Zapraszamy w niedzielę 3 czerwca o godzinie 18:00 nad Jezioro Mormin koło Ostroroga. Szczegółowy program obchodów dostępny na stronie organizatora
ZTL na Dniach Łazarza
2012-05-22
Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji Dni Łazarza 2012. W najbliżsżą niedzielę tj. 27 maja o godzinie 17:30 zaprezentujemy się w Parku Wilsona w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy, na wszystkie wydarzenia w ramach Dni Łazarza wstęp wolny. Program dostępny na stronie organizatora.
Otwarcie nowego budynku AWF
2012-05-20
Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowego budynku dydaktycznego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. 21 maja o godzinie 12. My także tam będziemy.
ZTL wspiera akcję charytatywną dla dzieci z wadami serca
2012-05-15
W sobotę 19. maja zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Koncert ZTL w ramach Dnia Sportu organizowanego przez Stowarzyszenie Nasze Serce wspierające dzieci z wrodzonymi wadami serca. Zatańczymy o godzinie 15:20 i 16:00 na torach Łuczniczych w Poznaniu. . Szczegóły całego wydarzenia znaleźć można na stronie współorganizatora: Wyższej  Szkoły Zawodowej Kadry dla Europy.
Majówka rodzinna w Poznaniu i koncert ZTL
2012-05-07
Zapraszamy na nasz koncert w ramach Majówki rodzinnej organizowanej przez parafię p.w. Świętego Krzyża na Górczynie w Poznaniu.W niedzielę 13 maja na Placu Zbawiciela od godziny 13:30 mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi. ZTL wystąpi około godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!
Koncertujemy na Dniach Łazarza w Poznaniu
2012-04-19
Zapraszamy na nasz majowy koncert w Parku Wilsona. 27 maja o godz. 17:30 wystąpimy w ramach 23. Dni Łazarza w Poznaniu. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Szczegóły obchodów wkrótce na www.klubkrag.pl.
Życzenia Świąteczne
2012-04-06
Wszystkim tancerzom i przyjaciołom Zespołu oraz Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE składamy życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
Jubileusz 30-lecia Zespołu przeniesiony na jesień 2012
2012-03-29
W związku z licznymi prośbami ze strony naszych gości -  byłych tancerzy i muzyków Zespołu oraz gości honorowych podjelismy decyzję  o przeniesieniu uroczystego koncertu w Teatrze Wielkim z 28 maja 2012 na jesień 2012.

Jak tylko znana będzie nowa data koncertu oraz balu z okazji 30-lecia naszego Zespołu powiadomimy Was o tym niezwłocznie.

Za wszystkie zmiany i związane z tym utrudnienia serdecznie przepraszamy.