Zaproście nas do swojego przedszkola lub szkoły!
2014-01-27
ZTL prowadzi warsztaty edukacyjne dla dzieci i mÅ‚odzieży z zakresu kultury ludowej. Możemy wspólnie powycinać hoÅ‚ubce, posÅ‚uchać wielkopolskich legend, dowiedzieć siÄ™ co to sÄ… spotykanki i po prostu bardzo dobrze siÄ™ bawić. KrótkÄ… relacjÄ™ z zajęć w jednym z poznaÅ„skich przedszkoli odnajdziecie PaÅ„stwo w linku.
Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: ztlpoznan@awf.poznan.pl lub telefonicznie: tel. 504 226 408.
Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2014-01-06
Podobnie jak w ubiegÅ‚ym roku, zapraszamy na kolÄ™dowanie w wykonaniu naszego ZespoÅ‚u. Wspólne Å›piewanie kolÄ™d odbÄ™dzie siÄ™ w Duszpasterstwie Artystycznym, czyli w koÅ›ciele pw. Wszystkich ÅšwiÄ™tych przy ul. Mostowej 12 stycznia o godz. 12.00.
Zapraszamy serdecznie!
Tramwajowe Kolędowanie w "Świątecznej Bimbie"
2013-12-18
15 grudnia tancerze ZTL "PoznaÅ„" AWF wraz z MPK w Poznaniu ponownie zaprosili poznaniaków do wspólnego kolÄ™dowania podczas podróży tramwajem. Zainteresowanie naszÄ… BimbÄ… byÅ‚o tak duże, że nie wszystkim udaÅ‚o siÄ™ skorzystać z przejażdżki.
Serdecznie dziÄ™kujemy za wspólnie spÄ™dzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozÅ›piewanego tramwaju!
Polecamy fotorelacje z wydarzenia w zakładce "Galeria".
Spotkanie opłatkowe
2013-12-16
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjacióÅ‚ ZespoÅ‚u TaÅ„ca Ludowego "PoznaÅ„" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbÄ™dzie siÄ™ 18 grudnia, w Å›rodÄ™, o godz. 19.00 w sali 264 budynku gÅ‚ównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2013-12-10

Jak co roku, MPK PoznaÅ„ oraz Klub MiÅ‚oÅ›ników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd ÅšwiÄ…teczna BimbÄ…. 15 grudnia Gwiazdorom, Å›nieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć bÄ™dzie ZespóÅ‚ TaÅ„ca Ludowego „PoznaÅ„” AWF. Zapraszamy mieszkaÅ„ców naszego miasta do wspólnego kolÄ™dowania wraz z czÅ‚onkami zespoÅ‚u podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozÅ›piewanym pojazdem zapraszamy w niedzielÄ™ 15 grudnia, pomiÄ™dzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać bÄ™dÄ… tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludowÄ…. Mamy nadziejÄ™, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleÅ„stw, zapewnimy chwilÄ™ radoÅ›ci oraz wprowadzimy w iÅ›cie Å›wiÄ…teczny nastrój.

SzczegóÅ‚y akcji oraz peÅ‚na trasa przejazdu:
 dostÄ™pna na portalu Facebook.

Szlachetna Pomoc - ZTL oraz Pracownicy AWF w drużynie Szlachetnej Paczki
2013-12-09
Tancerze "Poznania" 8 grudnia zamienili siÄ™ w prawdziwych ÅšwiÄ™tych MikoÅ‚ajów! WÅ‚Ä…czajÄ…c siÄ™ do akcji Szlachetna Paczka ZespóÅ‚ wraz z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przygotowaÅ‚ Å›wiÄ…teczne paczki dla samotnego ojca i jego 11-letniego syna. Paczki osobiÅ›cie dostarczone przez tancerzy wywoÅ‚aÅ‚y dużo uÅ›miechu oraz mnóstwo sÅ‚ów: "DziÄ™kuje". NajwiÄ™kszÄ… niespodziankÄ… byÅ‚a czteroczęściowa szafa oraz wymarzone kloci Lego. My dziÄ™kujemy serdecznie wszystkim tancerzom oraz pracownikom AWF za przekazanie każdego daru oraz zÅ‚otówki dla Naszej Szlachetnej Rodziny. Na koniec przytoczymy sÅ‚owa Pana Piotra: "Cieszymy siÄ™, że sÄ… jeszcze ludzie, którzy majÄ… wielkie serca. Jeszcze raz bardzo gorÄ…co dziÄ™kujemy".
III Bal Niepodległościowy
2013-11-19
W sobotÄ™, 9 listopada, ZespóÅ‚ "PoznaÅ„" zaprezentowaÅ‚ siÄ™ podczas III Balu NiepodlegÅ‚oÅ›ciowego, organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". Wspólnie z organizatorami witaliÅ›my GoÅ›ci oraz przedstawiliÅ›my choreografiÄ™ krakowiaka. O póÅ‚nocy zaprosiliÅ›my wszystkich goÅ›ci do wspólnego poloneza. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia w dziele Koncerty naszej galerii.
Otwarcie Poznań City Center
2013-10-23
Serdecznie zapraszamy na otwarcie Poznań City Center w dniu 26 października. O godzinie 15.00 wraz z innymi zespołami z Wielkopolski wystąpimy specjalnie dla gości nowo otwartego centrum handlowego.
50-lecie Akademickiego Klubu Seniora
2013-10-21
W sobotÄ™ 19 październia nasi tancerze mieli okazjÄ™ zaprezentować siÄ™ podczas Jubieluszu 50-lecia Akademickiego Klubu Seniora, skupiajÄ…cego dawnych dziaÅ‚aczy Zrzeszenia Studentów Polskich z wszystkich poznaÅ„skich uczelni.