Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Zjazd Absolwentów: Jubileusz 95-lecia AWF
2014-10-28
Nasza Uczelnia zakończyła obchody Jubileuszu 95-lecia Zjazdem Absolwentów w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA w dniu 25 października. ZTL zaprezentował się podczas koncertu jubileuszowego "AWF ma talent!" w trzech choreografiach. Po pokazach tanecznych i sportowych studentów naszej uczelni wspólnie bawiliśmy się podczas występów Małgorzaty Ostrowskiej i Wojciecha Kordy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii
IV Bal Niepodległościowy w Kórniku
2014-10-21
Nasz Zespół już po raz czwarty zaprezentuje się podczas Balu Niepodległościowego organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". W tym roku, 8 listopada, publiczności przedstawimy choreografię tańców łowickich. 
ZMIANA TERMINU KONCERTU!
2014-10-21

Z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz Zespołu koncert w Ośrodku Kultury w Mirosławcu zostaje przeniesiony na 23 listopada (niedziela), godzina 18.00 pozostaje bez zmian. 
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

"Poznań" podbija zachodniopomorskie!
2014-10-10
Serdecznie zapraszamy na nasz koncert zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Mirosławcu. Nasz zespół zaprezentuje się w godzinnym programie 26 października o godz. 18.00 na sali widowiskowej OK w Mirosławcu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!
Wytnij Hołubca w Poznaniu.
2014-10-08
Zapraszamy do wspólnego wycinania hołubcy w ramach akcji WYTNIJ HOŁUBCA już w najbliższą niedzielę 12 października o godz. 17.00 na Plac Wolności w Poznaniu. 
Wstąp w szeregi ZTLu!
2014-09-30

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Zespołu Tańca Ludowego „Poznań” AWF

Taniec, muzyka, koncerty na polskich i zagranicznych scenach, wyjazdy na festiwale oraz 
organizacja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE w Poznaniu to tylko cześć działań Zespołu.

Jest to także miejsce, gdzie można spotkać przyjaciół na całe życie i poznać wielu niesamowitych ludzi.

Zespół szuka tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów 
do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw.

Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 7 i 9 października w sali gimnastycznej 
Domu Studenckiego AWF na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.

 

Koncert Jubileuszowy z okazji 95-lecia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
2014-09-30

25 października Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu bedzie świętować swoje 95-lecie, z tej okazji już teraz zapraszamy wszystkich absolwentów naszej uczelni do zarejestrowania swojego udziału w jubileuszowym wieczorze. Na scenie nie zabraknie oczywiście "Poznania"! 

Szczegóły odnajdzie Państwo na stronie Uczelni.
Tancerze "Poznania" dla międzynarodowego projektu HopSports
2014-09-24
W mionionym tygodniu trójka naszych tancerzy wzięła udział w realizacji filmu w ramach projektu międzynarodowego firmy HopSports promującego różne formy aktywności fizycznej i tańca charakterystyczne dla różnych państw świata. Dzieci z krajów całego świata, będą mogły z niego korzystać w ramach przerwy śródlekcyjnej oraz w każdej innej chwili, gdy spada ich koncentracja. Przy okazji będą miały okazję poznać kulturę innych krajów.


40 Biesiada Koźlarska w Zbąszyniu
2014-09-22
Na niedzielę (28 września) zapraszamy na 40 Biesiadę Koźlarską do Zbąszynia! Na scenie "Poznań" zaprezentuje się, aż w czterech choreografiach. Na występy zapraszamy od godziny 13.30. 
ZTL "Poznań" na Słowacji
2014-09-04

Pofestiwalowe emocje jeszcze do końca nie opadły, a my ruszamy dalej! W dniach 29 sierpnia-31 sierpnia nasi tancerze i muzycy wzięli udział w XXI Dubnickim Festiwalu Folkorystycznym w Dubnicy nad Vahom, na Słowacji. Wydarzenie organizowane jest przez KLUB POLSKI Środkowe Poważe, skupiający społeczność polonijną na Słowacji. Koncert oraz przemarsze Zespołu umożliwiły publiczności chociaż na chwilę przybliżyć się do ojczyzyny. Dzięki staraniom Klubu mieliśmy okazję zwiedzić Bratysławę oraz zaprezentować się w tym mieście podczas godzinnego programu.                 
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www